TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Ātri ātrie SMS kredīti internetā

| 0 comments

SMS kredītsĀtrie kredīti visām dzīves situācijām. Risini problēmas vai ej izklaidēs, jo ātrie kredīti var noderēt ikvienam. Ātri ātrie kredīti internetā bez ķīlas un galvojuma Jums par baltu velti, jo pirmie ātrie kredīti tiek izsniegti bez papildus maksas par procentiem.

Tas var būt 10 EUR kredīts, 20 EUR kredīts, 15 EUR kredīts, 30 EUR kredīts, 23 EUR kredīts, 33 EUR kredīts, 55 EUR kredīts, 61 EUR kredīts, 72 EUR kredīts, 77 EUR kredīts, 110 EUR kredīts, 122 EUR kredīts un tamlīdzīgi, jo kredīta summu katrs klients var izvēlēties pats. Tas var būt kredīts uz 5 dienām, kredīts uz 6 dienām, 9 dienām, 10 dienām, 12 dienām, 22 dienām un tā tālāk un tā vēl joprojām, jo arī kredīta atmaksas termiņu klients var izvēlēties pats.

SMS kredīta pieprasījums jāiesniedz no aizņēmēja reģistrācijas laikā norādītā mobilo sakaru operatora piešķirtā pieslēguma numura. SMS kredīts ir kredīts ātrais, ko vari pieteikt ar SMS palīdzību. Sūti SMS un gaidi, kad kredīts nonāks kontā. Atceries, ka vispirms vajag reģistrēties, lai pieteiktu kredītu ar SMS. Un vispār pēc reģistrācijas Tev būs izvēle vai pieteiktie kredītam ar SMS vai kādā citā veidā. To var izdarīt ātri un ērti arī no sava lietotāja profila. Pēc reģistrācijas Tev būs iespēja pieteikties kredītam no lietotāja profila, kurā ātri un ērti varēsi izvēlēties kredīta summu un atmaksas termiņu.

Pirmais kredīts, SMS kredīts, ātrais kredīts bez maksas. Jaunie klienti pirmajā reizē var aizņemties nemaksājot komisijas maksu, procentus un tamlīdzīgi. Pirmais kredīts bez papildus procentu maksas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, 110 EUR uz 20 dienām, Tev pēc 20 dienām būs jāatmaksā naudas summa 110 EUR, 10 EUR uz 20 dienām, Tev pēc 20 dienām būs jāatmaksā naudas summa 10 EUR, 90 EUR uz 20 dienām, Tev pēc 20 dienām būs jāatmaksā naudas summa 90 EUR,  120 EUR uz 20 dienām, Tev pēc 20 dienām būs jāatmaksā naudas summa 120 EUR, 26 EUR uz 20 dienām, Tev pēc 20 dienām būs jāatmaksā naudas summa 26 EUR un tamlīdzīgi, jo pirmais kredīts ir bez maksas, bez komisijas maksas un procentiem un citām iemaksām. Nebūs vajadzīga arī izziņa no darba, ķīlas vai galvojums.

Leave a Reply

Required fields are marked *.