TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Ātrie kredīti no 19 gadiem

| 0 comments

Latvijā ir ļoti populāri aizņemties ātros kredītus. Šos kredītus ir ļoti vienkārši un ātri aizņemties, un tieši šo iemeslu dēļ tie ir guvuši tik lielu popularitāti. Ja ir iespējams aizņemties dažu minūšu laikā pat no savām mājām un jau pēc 15 minūtēm doties šo naudu tērēt, pašsaprotami, daudzi šo iespēju arī izmanto.

Kredīti ātrie

Latvija sastopamie ātrie kredīti ir ļoti dažādi, bet to prasības un noteikumi ir diezgan līdzīgi. Lai arī dažādas iestādes piedāvā šos kredītus, tās darbojas vadoties pēc līdzīgām vadlīnijām. Šeit arī rodas nelielā problēma ar ko saskaras jaunieši kuri vēlas aizņemties šādu kredītu. Lielākā daļa Latvijas ātro kredītu ir pieejami no 20 gadu vecuma. Šis vecuma ierobežojums var šķist nedaudz dīvains, galu galā, pie mums pilngadība iestājas no 18 gadu vecuma, bet šis ierobežojums ir citāds. Tas pat nav 21 gads, kas varētu šķist saprotamāks. Tomēr tieši šādu, 20 gadu, vecuma ierobežojumu ir izvēlējušies teju visi aizdevēji Latvijā.

Pirms vairākiem gadiem, ātrais kredīts no 18 gadiem bija pilnīgi ierasta lieta, bet, laikam ejot, un attīstoties šai nozarei, aizdevēji ir secinājuši ka 18 gadu vecs jaunietis nesniedz pietiekošu drošību, lai aizdevēji riskētu un izsniegtu šo aizdevumu. Īpaši tagad, kad daudzi no ātrajiem kredītiem ir apvienojušies Latvijas alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijā, ir izveidota kopīga politika visiem šīs asociācijas biedriem kas nosaka šo vecuma ierobežojumu. Arī aizdevēji kas nav biedri ir pieņēmuši šo vecuma ierobežojumu un Latvijā ir palikuši ļoti maz ātro aizdevēju kas izsniegs kredītu pirms 20 gadu vecuma sasniegšanas.

Leave a Reply

Required fields are marked *.