TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Bezprocentu ātrais kredīts

| 0 comments

Ātrie kredīti

Neapšaubāmi, ātrie aizdevumi svin savu uzvaras gājienu – tas ir izplatīts veids, kā tikt pie finansēm negaidītu izdevumu segšanai.  Pieaugot pieprasījumam, aug arī piedāvājums, tādēļ šobrīd ir dažādi aizdevēji, kuru piedāvājumā ātrais kredīts internetā. Turklāt, lai piesaistītu jaunus klientus, kredītdevēji piedāvā dažādus izdevīgas aizņemšanās iespējas, kas ļauj ietaupīt ne tikai laiku, bet arī līdzekļus.

Lai neapjuktu plašajā klāstā, bet spētu izdarīt labāko izvēli, vērts izvērtēt vairākas aizņemšanās iespējas, lai noskaidrotu, kuri ātrie kredīti ir visatbilstošākie tieši konkrētajā situācijā.

Pirmais kredīts bez pārmaksas

Beidzamā laikā ļoti populāra kļuvusi iespēja pirmo kredītu saņemt bez pārmaksas. Tas nozīmē, ka ātrais kredīts internetā aizdevēja jaunajiem klientiem tiek izsniegts bez pievienotas procentu likmes – būs jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Ja nepieciešams neliels aizdevums un neilgu laika posmu, bezmaksas ātrie aizdevumi noteikti ir iespēja, ko nevajag laist garām.

Patēriņa kredīti

Ja esi gatavs aizņemties salīdzinoši lielu summu, noderēs patēriņa kredīts. Tas pieejams bez dažādām laiku tērējošām formalitātēm, un pieejams uz ilgāku laika posmu. Noformējot šo aizdevumu, jārēķinās, ka tam tiks aprēķināta procentu likme. Pirms kredīta noformēšanas svarīgi arī iepazīties ar līguma noteikumiem, kredīta atmaksas grafiku un ikmēneša maksājuma apmēru, lai to samērotu ar savu ienākumu līmeni.

Kas nepieciešams, lai pieteiktos aizdevumam?

Lai ātrais kredīts internetā būtu pieejams, jāatbilst dažām prasībām. Ātrie aizdevumi tiek izsniegti Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem:

  • Kuri atbilst noteiktam vecuma ierobežojumam. Visbiežāk ātrais kredīts internetā tiek izsniegts personām no 20 gadu vecuma;
  • Ar atbilstošu ienākumu līmeni. Lai saņemtu kredītu, jābūt pietiekamiem ienākumiem, kas ļaus atmaksāt aizdevumu;
  • Ar pozitīvu kredītvēsturi. Būtisks faktors, kam aizdevējs noteikti pievērš uzmanību.

Kredīta noformēšana notiek internetā, vien dažu minūšu laikā. Lai ātrie kredīti būtu pieejami, nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijā strādājošām bankām.  Kredītam vari pieteikties jebkurā ērtā laikā, taču ņem vērā, ka aizdevuma piešķiršana notiek aizdevēja darba laikā. Taču labā ziņa ir tāda, ka klientu ērtībām, lielākā daļa kredītkompāniju strādā arī nedēļas nogalēs un svētku dienās.

Kredīta noformēšana piecos vienkāršos soļos
  1. Vispirms reģistrējies izvēlētā aizdevēja mājaslapā, norādot precīzu informāciju;
  2. Uz aizdevēja bankas kontu pārskaiti reģistrācijas maksu. Visbiežāk tās apmērs ir 0,01 eiro;
  3. Aizpildi pieteikumu, norādot vēlamo summu un atmaksas termiņu;
  4. Gaidi pieteikumu par kredīta piešķiršanu;
  5. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi vien dažu minūšu laikā

Ātrie kredīti ir ērta un arī izdevīga aizņemšanās iespēja, sevišķi, ja tiek noformēts bezprocentu aizdevums. Tomēr jāatceras, ka kredīta ņemšana ir atbildīgs lēmums, kas prasa rūpīgu atmaksas iespēju izvērtēšanu.

Leave a Reply

Required fields are marked *.