TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Cik ātri var saņemt ātro kredītu

| 0 comments

SMS kredītsAnketas aizpildīšana, lai saņemtu ātro kredītu prasa aptuveni piecas minūtes. Tagad iedomājaties, ja nebūtu šādas iespējas un Jums būtu jābrauc līdz filiālei vai sliktākajā gadījumā līdz bankai, tas būtu gan izsviests laiks, gan papildu naudu.

Protams, vienīgais mīnuss ātrajiem kredītiem ir tāds, ka labākajā gadījumā tu vari aizņemties maksimums 200 Eiro, taču vairākumam ātro kredītu kompānijām limits ir jau pie 500 Eiro un tas ir tikai tāpēc, lai nauda tik tiešām būtu vajadzīga kādiem neparedzētiem vai steidzamiem gadījumiem.

Aiz ātrajiem kredītiem Latvijā seko patēriņa un hipotekārais kredīts, pa vidu iekļaujas arī kredīts, kas paredzēts tikai un vienīgi automašīnas iegādei, taču tas nav ieguvis tik lielu popularitāti, kā patēriņa kredīts, kas paredzēts dažādu savu vēlmju īstenošanai un apmierināšanai. Lielākais pluss patēriņa kredīta ņēmējam ir tāds, ka Jums kredītdevējam nav jāsaka un jāatskaitās, kāpēc Jūs ņemsiet naudu un kādam mērķim tiks izlietota paņemtā nauda.

Taču kopumā atskatoties uz visu situāciju – ātrie kredīti pārspēj visus, ja nepieciešama samērā neliela nauda. Tas ir skaidrojams ar to, ka ātro kredītu kompānijas Latvijā ir vairāk, kā vajag, un tiklīdz Tu esi paņēmis vienā un to atmaksāji, Tu droši vien iet uz nākamo un izmantot viņu sniegtās privilēģijas un bonusus. Tieši šādā veidā daļa Latvijas iedzīvotāji izmanto ātro kredītu iespējas, tomēr kā nelielo mīnusu var minēt, ka atmaksas termiņš parasti ir tikai 30 dienas, taču ātro kredītu kompānijas piedāvā iespēju pagarināt esošo termiņu par konkrētu dienu skaitu, attiecīgi par to samaksājot, katrā lietā ir plusi un mīnusi, taču ātrie kredīti viennozīmīgi ieņem Latvijas kredītu topa vietu!

Leave a Reply

Required fields are marked *.