TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Crediton lojalitāte

| 0 comments

CreditonKompānijas CreditOn lojalitātes programmas ietvaros Tu vari saņemt komisijas un kredīta pagarināšanas maksas atlaidi jau, sākot no otrā aizņēmuma. Pirmo aizņēmumu, ja vien tas atmaksāts laikā, šī kompānija visiem saviem klientiem izsniedz bez komisijas maksas un bez kredīta procentu uzrēķina. Tātad, kā vēsta CreditOn lojalitātes programmas nosacījumi, kurus pilnā apjomā vari izlasīt, ja esi jau reģistrējies CreditOn pakalpojumiem un apmaksājis vienu kredītu, Tu iekļūsti lojalitātes programmas 1. līmenī. 1. līmenis Tev piešķir tiesības kredītu, kura apmērs ir vismaz 150,- EUR, bet ne lielāks, kā 300,- EUR, un kurš tiek atmaksāts ne ātrāk, kā pēc 14 dienām, iegūt ar 5 % atlaidi komisijas un pagarināšanas maksai. Katrs nākamais kredīts ir pakāpiens lojalitātes programmas līmeņos. Vienīgais nosacījums kredītiem ir jau iepriekš minētais: aizdevumam jāatbilst īstermiņa aizdevuma nosacījumiem, un tas nedrīkst tikt atmaksāts ātrāk, kā pēc 14 dienām. Pēc 1. līmeņa kredīta atmaksas Tu iegūsti tiesības pāriet uz 2. līmeni, kas nozīmē 10 % atlaidi kredīta komisijas un pagarināšanas maksai. 3. līmenī Tev tiek piešķirta 15 % atlaide komisijas un pagarināšanas maksas, 4. līmenī – 20 % atlaide, bet 5. līmenis paredz šī līmeņa kredītam, kā arī katram nākamajam aizņēmumam 25 % atlaidi komisijas maksai un kredīta pagarināšanas maksai. Ja kāds no Tevis ņemtajiem kredītiem neatbildīs lojalitātes programmas nosacījumus, tas nenozīmē, ka Tu zaudēsi lojalitātes programmas biedra priekšrocības. Lojalitātes programmas attiecīgā līmeņa atlaide saglabāsies, un tā tiks piešķirta atkal nākamajā reizē, kad kredīts tiks izsniegts uz vairāk, kā divām nedēļām, un tā apmērs būs lielāks par 150,- EUR.

SMS kredīts

Uzņēmums piedāvā arī iespēju pieteikties aizdevumam ar SMS palīdzību. Šādā gadījumā ir jānosūta SMS ar visu prasīto informāciju. Pēc tās saņemšanas saņemsiet atbildi ar lūgumu veikt apstiprinājuma maksājumu par 0,01 eiro no sava bankas konta. Pēc tā saņemšanas jūs saņemsiet apstiprinājumu. Sūtot savu informāciju ar SMS starpniecību, pārliecinieties, lai visa informācija ir norādīta precīzi un pilnīgi, pretējā gadījumā jūsu aizdevums tiks atteikts.

Aizdevuma atmaksa uzņēmumam

Aizdevumu apmaksa ir ļoti vienkārša. Jums jāveic attiecīgās summas vai mēneša maksājuma atmaksa uz attiecīgo uzņēmuma bankas kontu. Ja vēlaties veikt aizdevuma pirmstermiņa atmaksu, jums nāksies sazināties ar klientu apkalpošanas dienestu, lai tiktu veikts aizdevuma pārrēķins.

Leave a Reply

Required fields are marked *.