TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Drošības spilvens neparedzētiem gadījumiem

| 0 comments

Kredītlīnija jeb kredītlimits ir drošības spilvens neparedzētiem gadījumiem.

Kredīta līnija

Jēdziens “ātrais kredīts” ir zināms ikvienam. Ņemot vērā tirgus pieprasījumu un klientu vajadzības, daudzi kreditētāji piedāvā arī papildus pakalpojumus, kas saistīti gan ar izsniegto naudas summu palielināšanu, gan atmaksas termiņa pagarināšanu. Kredītlīnija jeb kredītlimits, arī “virtuālā kredītkarte”, ir viens no jaunākajiem pakalpojumiem nebanku kreditēšanas jomā Latvijā, kura darbības princips ir līdzīgs banku kredītkartēm.

Kas ir kredītlīnija jeb kredītlimits?

Kredītlīnija ir kredīta veids, kuru raksturo divi atslēgas vārdi: noteikts kredītlimits un nenoteikts atmaksas grafiks. Izvēloties šo kreditēšanas veidu, klienta kontā tiek ieskaitīta noteikta naudas summa un, vadoties pēc nepieciešamības, klients var lietot tik daudz naudas, cik nepieciešams. Kad nepieciešami papildus līdzekļi, var izmantot savu “virtuālo kredītkarti”, kur samaksa par aizdevuma noformēšanu un izmantošanu ir jāmaksā tikai par to naudas summu, kura ir iztērēta. Līdz ar izņemtās naudas daudzumu mainās atmaksas grafiks, kas ir atkarīgs no aizdevuma izmantošanas ilguma un lietotās naudas daudzuma.

Priekšrocības un ieguvumi katram klientam

Vadoties pēc principa, ka katrs klients ir vērtība un prioritāte, kredītlīnija ir alternatīva ātrajiem kredītiem un ļauj ietaupīt. Tās izmantošana paredz būtiskas priekšrocības un ieguvumus:

  • Vienkārša saņemšana un lietošana, kad tas ir nepieciešams;
  • Iespēja lauzt līgumu 14 dienu laikā;
  • Zemi procentu maksājumi, kas jāveic tikai par to naudas summu, kas ir iztērēta;
  • Kredītlīnija ir pieejama pastāvīgi.

Ērta pieteikšanās un atmaksa

Pieteikšanās kredītlīnijai ir ātrs un vienkāršs process un notiek tāpat kā pieteikšanās patēriņa vai ātrajam kredītam, izpildot tikai divus soļus aizdevēja mājas lapā:

  1. Jāreģistrējas, precīzi norādot visu nepieciešamo informāciju;
  2. Jāaizpilda pieteikuma forma.
  3. Lai pieteikumu apstiprinātu, jāņem vērā vairāki nosacījumi. Kredītlīnijas ņēmējam ir:
  4. Atbilstošs vecums – no 20 līdz 70 gadiem;
  5. Regulāri un pieteikumā norādītajai naudas summai atbilstoši ikmēneša ienākumi (piemēram, pensija, pabalsti vai autoratlīdzība);
  6. Pozitīva kredītvēsture un nav kavēti citu aizdevumu maksājumi.

Atmaksāt aizņemto naudas summu ir tikpat vienkārši: samaksa jāveic tikai par iztērēto naudas daudzumu. Piemēram, ja kredītlīnija ir piešķirta 500 eiro apmērā, bet klients ir iztērējis tikai 400 eiro, ik mēnesi ir jāatmaksā tikai 10% no naudas summas, t.i. 40 eiro.

Leave a Reply

Required fields are marked *.