TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Ferratum kredītlīnija un pārējais

| 0 comments

Kredīta naudaTas ir samērā jauns, taču ļoti populārs veids kā aizņemties naudu pie Ferratum. Kredītlīnija ir aizdevuma veids, kas darbojas līdzīgi banku kredītkartēm. Izvērtējot atmaksas iespējas, mēs nosakām tev pieejamo maksimālo kredītlimita summu, kuru tu vari izņemt visu uzreiz vai izmantot pa daļām, kad tas nepieciešams. Dienas procentu maksa tiek aprēķināta tikai par izmantoto aizdevuma summu. Pirmās 30 dienas komisijas maksa aizdevumam netiek piemērota. Kredītlimits ir pakalpojums, kam nav termiņš, tāpēc to var izmantot tik ilgi, cik vien nepieciešams.

Aizdevumu var atmaksāt, var aizņemties vēl vairāk, galvenais noteikums ir nepārsniegt savu piešķirto kredītlimitu. Ferratum ātro kredītu var saņemt ļoti ātri, ērti un viegli, kas arī ir galvenie iemesli, kāpēc aizdevums ir ieguvis tik lielu popularitāti. Kad, tiek atteikts Ferratum ātrā kredīta pieteikums? Ātro kredītu neizsniedz personām, kurām nav nekādu ikmēneša ienākumu. Ātrais kredīts pie Ferratum netiks piešķirts, ja kredīta ņēmējam ir nenokārtotas parādsaistības pie citiem kredītu devējiem. Nauda tiek piešķirta bez ķīlas un galvotāja, tādā veidā padarot aizņemšanās procesu krietni vien ātrāku, nekā patēriņa kredītu kompānijas vai bankas, kuras nereti aizņem vairākas nedēļas, līdz tiek iesniegti visi nepieciešamie dokumenti, lai saņemtu aizdevumu.

Ferratum ātrā kredīta uzņēmums ir ļoti draudzīgs un klientu apkalpošanas centrā, strādā laipni un atsaucīgi darbinieki, kas meklē individuālu pieeju katram Ferratum aizdevuma klientam. Ja kredītu ņēmējam rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, tad Ferratum piedāvā lielisku iespēju pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, kas ļauj kredītu ņēmējiem atmaksāt aizdevumu vēl vienu mēnesi vēlāk. Aizdevuma pagarināšana nav bezmaksas pakalpojums, taču tas parasti nepārsniedz 30 eiro. Esi atbildīgs un gudrs aizņēmējs!

Leave a Reply

Required fields are marked *.