TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Finanza ātrais kredīts

| 0 comments

Ātrie kredītiFinanza ātrais kredīts ir izdevīgs aizdevums tiem cilvēkiem, kuri nonākuši finansiālās grūtībās. Ja arī Tu meklē izdevīgāko ātro kredītu, tad Finanza ir viens no drošākajiem un izdevīgākajiem kredītu devējiem Latvijā. Tāpat kā lielākā daļa ātro kredītu kompānijas arī Finanza piedāvā saņemt pirmo kredītu bez procentiem.

Pie Finanza aizdevumu varēsi saņemt, ja Tev nav citas nenokārtotas parādsaistības. Tiem kredītu ņēmējiem, kuri vēlās aizņemties naudu, taču nav laicīgi atmaksāti citi kredīti, tiks atteikts aizdevums. Svarīgi ir atcerēties to, ka piesakoties ātrajam kredītam pie Finanza, Tev ir nepieciešams uzrādīt patiesu informāciju par sevi un saviem ikmēneša ienākumiem. Nav nepieciešams uzrādīt nekādus dokumentus, taču ir svarīgi, lai Tev būtu vismaz 20 gadi un oficiāli ikmēneša ienākumi.

Ja viss atbilst Finanza prasībām, tad nevajadzētu būt sarežģījumiem aizdevuma saņemšanas brīdī. Finanza garantē pārskaitīt naudu klienta kontā, ne vēlāk kā 15 minūtes no brīža, kad tiek nosūtīts aizdevuma pieteikums. Pirmajā reizē Finanza ātrā kredīta kompānija aizdod līdz 200 eiro lielu naudas summu. Savukārt aizņemoties atkārtoti, Tev ir iespēja saņemt līdz pat 700 eiro lielu naudas summu. Tas vai šo aizdevumu Tev izsniegs, ir atkarīgs no taviem ikmēneša ienākumiem. Tiem, kas vēlas aizņemties vairāk var apskatīt Finanza patēriņa kredīta piedāvājumu.

Izvēlies izdevīgāko aizdevēju

Nebanku kredītdevēji  ir dažādi, un atšķiras arī to aizdevuma apmērs, procentu maksājumi, atdošanas termiņš un tā pagarināšanas maksājums. Lai samazinātu kredīta izmaksas, izvēlies aizdevēju ar viszemāko procentu likmi. Patlaban daudzi aizdevēji piedāvā arī 100% atlaidi pirmā aizdevuma komisijas maksai.

Pirms aizņemies, izvērtē savu finansiālo situāciju!

Ja esi nolēmis izmantot ātro kredītu iespējas, nekrīti kārdinājumā un neaizņemies lielāku naudas summu nekā Tev nepieciešams. Pārskati savas finanses un aprēķini, vai laikus varēsi atdot kredītu, kā arī, vai pēc tā nomaksas Tev paliks pāri pietiekami daudz naudas ikdienā nepieciešamajiem tēriņiem. Pirms aizņemšanās rūpīgi izlasi visus līguma nosacījumus. Atceries, ka SMS kredīts var būt parocīgs risinājums negaidītās situācijās vai rūpīgi plānotiem pirkumiem. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu!

Leave a Reply

Required fields are marked *.