TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Greencredit ātrais kredīts

| 0 comments

FinansesGreenCredit piedāvā saņemt pirmo aizdevumu bez procentiem, kas nozīmē to, ka jāatmaksā tieši tikpat, cik būsi aizņēmies. šim piedāvājumam nav nekādu slēptu izmaksu vai pakalpojuma komisijas maksas. Pirmo kredītu bez komisijas maksas GreenCredit piedāvā tāpēc, ka tas ir lielisks veids kā piesaistīt jaunus klientus. Vēl viens ļoti noderīgs pakalpojums, ko piedāvā uzņēmums GreenCredit, ir kredīta atmaksas termiņa pagarināšana. Šo pagarinājumu vari izmanot, ja neparedzētu apstākļu dēļ, Tu laikus nevari atmaksāt aizdevuma summu. šādā situācijā, diemžēl liela daļa kredītu ņēmēju mēdz nonākt. Komisijas maksa tiek piemērota aizdevuma pagarināšanai. Pagarināt kredīta atmaksas termiņu pie GreenCredit ātrā kredīta Tu vari līdz 7, 14 vai 30 kalendārajām dienām.

Pagarinājuma maksa ir atkarīga no aizdevuma summas, jo lielāka aizdevuma summa, jo vairāk būs jāmaksā par aizdevuma pagarināšanu. Ir iespēja pagarināt vairākas reizes, jo galvenais noteikums ir, lai iepriekšējā aizdevuma pagarināšanas maksa ir veikta. Ātrie kredīti ir domāti, lai palīdzētu Latvijas iedzīvotajiem tikt āra no dažādām dzīves situācijām, kurām nepieciešami papildus finansiāli ienākumi.

Populārākie iemesli, kāpēc tiek izmantots GreenCredit ātra kredīta pakalpojums, ir nepieciešamība pēc laicīgas īres maksājuma veikšanas, dažādu svētku, izlaidumu vai kāzu svinēšanai, ātrais kredīts palīdz kā papildus līdzekļi kvalitatīva pasākuma organizēšanai. Ātrie kredīti noder gadījumos, kad sabojājusies kāda no sadzīves iekārtam, jo nereti tas notiek pēkšņi, pārsteidzot cilvēkus nesagatavotus. Tāpēc GreenCredit aizdod naudu ar izdevīgiem nosacījumiem, lai kredītu ņēmēji varētu atrisināt ikdienas problēmas un uzlabot savu dzīves līmeni nākotnē. Ar ātrajiem kredītiem ir jābūt uzmanīgiem un aizņemties ir jāmāk. Tāpēc GreenCredit iesaka aizņemties atbildīgi, pārdomājot savas iespējas atmaksāt aizdevumu.

Leave a Reply

Required fields are marked *.