TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Īstermiņa aizdevumi

| 0 comments

Nauda, maksĻoti populārs kredītu veids ir īstermiņa aizdevumi. Šie aizdevumi ir ļoti izplatīti, jo piedāvā iespēju saņemt ne pārāk lielas naudas summas īsā laikā, bet atmaksa notiek jau pavisam drīz, parasti viena mēneša laikā un vienā maksājumā.

Šie kredīti parasti piedāvā saviem klientiem dažādus piedāvājumus un akcijas kas tos padara īpaši pievilcīgus. Piemēram, ļoti bieži ir iespējams saņemt pirmo kredītu bez komisijas maksas. Šāda iespēja ir ļoti pievilcīga, īpaši ja atmaksa ir jāveic jau drīz, bet nepieciešamās summas atmaksa var radīt papildus sarežģījumus. Šādi ir iespējams atrisināt radušos problēmu vai vajadzību un pat to neko nemaksāt.

Īstermiņa aizdevumi ir paredzēti dažādu neparedzētu izdevumu veikšanai. Viens no labākajiem piemēriem ir zobārsta apmeklējums. Ja jums steidzīgi ir jādodas pie zobārsta, bet līdz algai ir atlikušas dažas dienas, bet līdzekļu šim mērķim nav, īstermiņa aizdevums var būt patiess glābējs. Šādas saistības ir daudz drošāk uzņemties situācijās kad maksājumu jūs veiktu neatkarīgi no citiem apstākļiem. Šādi varat aizņemties nepieciešamo, bet nav īpaši jāsatraucas par ilglaicīgām saistībām.

Ar īslaicīgajiem aizdevumiem, protams, ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo to atmaksa var šķist gana viegla, bet pienākot attiecīgajam brīdim tas var radīt lielas problēmas. Tieši atmaksa vienā maksājumā ir lielākais drauds, jo lielu naudas summu uzreiz atmaksājot par šo aizdevumu var rasties nepieciešamība aizņemties atkārtoti un no tā pavisam notikti vajadzētu izvairīties par katru cenu.

Pirms kredīta pieteikuma apstiprināšanas vēlreiz uzdodiet sev šādus jautājumus:

  • vai aizdevums Jums patiešām nepieciešams?
  • vai izraudzītā summa un kredīta termiņš saskan ar Jūsu iespējām naudu atdot paredzētajā termiņā?
  • vai aizdevuma līguma nosacījumi Jums ir saprotami?
  • vai šādi kredīti ir Jums labvēlīgi?
  • vai šis ir izdevīgākais aizdevēju piedāvājums?

Aizņemieties tikai tad, ja uz šiem jautājumiem varat sniegt apstiprinošas atbildes!

Leave a Reply

Required fields are marked *.