TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Īstermiņa aizņemšanās trūkumi

| 0 comments

NaudaLielākais ātro kredītu trūkums varētu būt tieši plašā pieejamība. Cilvēki kuriem nevajadzētu ņemt aizdevumu to var saņemt. Protams, aizdevumi netiek izsniegti visiem kas to vēlas, bet ir dažādi piedāvājumi un ir iespējams atrast aizdevēju arī cilvēkiem, kas ir uz riska robežas. Riska robeža ir šo cilvēku maksātspēja.

Ātrie kredīti ir izdevīgi situācijās, kad nauda nepieciešama ātri un nepieciešamā summa nav liela. Citām situācijām tie nebūtu īpaši piemēroti. Ja nepieciešama nauda kam lielākam, būtu jāmeklē kāds cits piedāvājums, piemēram, patēriņa kredīts.

Liels trūkums ir aizdevuma pagarināšana. Tas ir trūkums un svētība vienlaikus. Tā ir svētība, ja rodas problēmas ar pilnu atmaksas veikšanu, bet arī dod iespēju neatmaksāt aizdevumu. Nevis atmaksāt pilnus 50 eiro, bet tikai 10 vai 15 eiro un pagarināt atmaksu uz mēnesi. Daudzi uzņēmumi ir ieviesuši limitu, cik reizes vienu aizdevumu var pagarināt. Tas ir ļoti labi, jo pretēji varam pagarināt kamēr esam jau vairākas reizes pārmaksājuši visu aizdevuma summu, bet joprojām esam parādā.

Ātro kredītu trūkums ir arī to ātrā saņemšanas iespēja. To lielākais pluss ir arī liels trūkums. Tas dod iespēju ātri saņemt aizdevumu un paralēli dod iespēju kļūt par parādnieku spontānas rīcības rezultātā. Mirkļa iespaidā paņemts kredīts ir jāatdod tā pat kā pārdomāts aizņēmums. Bet spontāna rīcība var radīt smagas sekas nākotnē.

Katrai situācijai ir dažādi plusi un mīnusi, bet jums ir tie jāredz. Vai šis aizdevums jums palīdzēs un kā tas iespaidos turpmākos notikumus.

Leave a Reply

Required fields are marked *.