TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Īstermiņa ātrie kredīti internetā

| 0 comments

Mūsdienu tehnoloģiju attīstība nodrošina dažādas priekšrocības – viena no tām ir ātrie kredīti. Tie radīti, lai būtiski atvieglotu kredītņēmēju ikdienu un palīdzētu atrisināt visdažādākās situācijas.

Kādās situācijās ātrais kredīts internetā var noderēt?

Finanses

Ātrie aizdevumi visbiežāk tiek izsniegti uz salīdzinoši nelielu termiņu, tādēļ piemēroti, ja vajadzīgā naudas summa ir neliela, piemēram:

 • Mazliet pietrūkst līdz algai;
 • Radušies neplānoti izdevumi, piemēram, vajadzīgs datora vai sadzīves tehnikas remonts;
 • Jāatmaksā steidzams rēķins.

Ja iekrājumu, kas palīdzētu glābt šādās neparedzētās situācijās, nav, ātrie kredīti var kļūt par labu risinājumu.

Kad labāk neaizņemties?

Lai arī cik vilinošā iespēja šķistu ātrie aizdevumi, ir reizes, kad tos labāk neizvēlēties un meklēt citus risinājumus. Ātrais kredīts internetā nav piemērotākais variants, ja:

 • Nezini, kad un kā spēsi aizdevumu atmaksāt;
 • Kredīts nepieciešams citu kredītsaistību atmaksai;
 • Aizdevumu vēlies tērēt nepārdomātiem pirkumiem vai spontānām izklaidēm.

Pirms aizdevuma noformēšanas rūpīgi izvērtē gan tā nepieciešamību, gan savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā. Neaizņemies vairāk kā nepieciešams un netērē to lietām, kas var pagaidīt. Svarīgi arī izvēlēties adekvātu aizdevuma summu – atceries, ka īstermiņa ātrais kredīts visbiežāk jāatmaksā 30 dienu laikā, tādēļ piesakies aizdevumam, ko vari atmaksāt tik īsā laika posmā.

Izdevīgas un ērtas aizņemšanās iespējas

Klientu ērtībām aizdevēji nodrošina dažādas izdevīgas priekšrocības, piemēram:

 • Pirmo kredītu bez procentmaksas. Bezprocentu ātrais kredīts internetā pieejams pie vairākiem aizdevējiem, kas nozīmē, ka aizdevumam netiek piemērota procentu likme – jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Svarīgi atcerēties, ka šis pakalpojums pieejams tikai uzņēmuma jaunajiem klientiem;
 • SMS kredītu. Lieliska iespēja tiem, kuri novērtē ātrumu un ērtības – aizdevums ar īsziņas palīdzību. Lai SMS kredīts būtu pieejams, vispirms tik un tā jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā. Bet, sākot ar otro aizņemšanās reizi, varēsi izmantot visas SMS kredīta priekšrocības – piemēram, noformēt aizdevumu pat tad, ja nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu.
Kā neapjukt daudzveidīgajā piedāvājumā?

Nav noslēpums, šobrīd piedāvājums ir ļoti plašs. Izvēloties piemērotāko aizdevumu, vērts saprast:

 • Kāda naudas summa ir nepieciešama?
 • Cik ilgā laikā aizdevumu būs iespējams atmaksāt?
 • Vai apmierina konkrētā aizdevēja noteikumi attiecībā un vecumu, procentu likmēm, aizdevuma piešķiršanas ātrumu un atmaksas kārtību?
Piesakies īstermiņa aizdevumam, neizejot pat no mājas

Lai saņemtu kredītu, nav vajadzīgs tērēt laiku kredītiestādēs. Atliek tikai veikt dažas vienkāršas darbības savā datorā un jau pavisam drīz vari saņemt naudu savā bankas kontā.

Vispirms reģistrējies aizdevēja mājaslapā, norādot visu vajadzīgo informāciju, apstiprini lietotāja profila izveidi, uz aizdevēja konta numuru pārskaitot EUR 0,01. Kad tas paveikts, vari pieteikties savam īstermiņa kredītam.

Lai īstermiņa ātrais kredīts internetā tiešām kļūtu par risinājumu, aizņemies atbildīgi!

Leave a Reply

Required fields are marked *.