TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Kā sevi motivēt nodarboties ar skriešanu?

| 0 comments

Jebkurš cilvēks vēlas dzīvot veselīgāk. Cik ļoti un cik aktīvi pie tā tiek strādāts ir cits jautājums, bet kā principu, neviens to īpaši apstrīdēt nevar. Mēs varam doties uz sporta zāli, mēs varam ēst tīru, kvalitatīvu un veselīgu pārtiku, varam lūgt speciālistu palīdzību un darīt ļoti daudz dažādu lietu, tieši ar mērķi – dzīvot veselīgāk.

Skriešana ir viens no visvienkāršākajiem veidiem kā uzlabot gan savu veselību gan fizisko sagatavotību un arī izskatu. Skriešanai nav nepieciešama ne nauda ne speciāls aprīkojums, to var darīt jebkurš no mums, jebkurā laikā un vietā. Protams, varam iegādāties dārgus skriešanas apavus un citus aksesuārus, varam arī doties uz sporta zāli un skriet pa celiņu, taču varam arī uzvilkt vecās kedas un doties uz parku, pat vienkārši skriet pa savu tuvāko rajonu. Mums ir visas iespējas to darīt un tā ir arī daļa no motivēšanās.

Bieži vien mēs atrodam dažādus ieganstus, lai nedarītu, bet skriešanai ir tiešām jāmeklē patiess iemesls lai atliktu vai to nedarītu. Man nav skriešanas apavi – nav nekādu apavu? Tiešām? Man nav laika – tiešām neatrodas pusstunda dienā, kaut vai dažas reizes nedēļā? Lūk dažas atrunas kuras mēs izmantojam. Kā redzat tās ir viegli apgāžamas un uzreiz ir redzams ka tās ir atrunas.

Lai motivētos ir jāizvirza sev mērķis, daudzi skrien, lai uzlabotu savu fizisko stāvokli un izskatu. Tad tas ir jāapņemas, ir jāsāk skriet. Lai arī var būt grūti atrast laiku vai saņemties sākt, to visu var. Lielisks veids ka motivēt sevi ir skriet kopā ar citiem. Savācot bariņu draugu jums būs kāds kurš pavelk, pastumj, neļauj apstāties. Iespēja ka trīs cilvēki vienlaikus atradīs atrunas ir maza, tāpēc, visdrīzāk, jūs negribēsiet, bet draugs teiks ka jāskrien un jūs iesiet skriet.

Jums nav jāskrien maratoni vai jāskrien cik ātri varat, neliels, mierīgs skrējiens katru dienu dos jums daudz vairāk kā būsiet domājuši, kad sāksiet redzēt šos rezultātus, arī motivācija vairs nebūs jāmeklē.

Leave a Reply

Required fields are marked *.