TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Kā uzveikt pavasara nogurumu?

| 0 comments

Pavasaris ir tas laiks, kad daba un mēs paši sākam mosties pēc ziemas miega. Šis ir ļoti skaists laiks, viss zied, smaržo un parādās dabas skaistās krāsas. Šis ir arī tas laiks, kad cilvēki sāk kļūt aktīvāki un mundrāki, bet tas nebūt nav tik viegli.

Ziemu varētu saukt par tādu kā gaidīšanas laiku, mēs gaidām kad varēsim atkal iet laukā, atpūsties pie dabas un baudīt silto laiku, bet pavasaris ir pārejas laiks kad vēl īsti to nevaram vai negribam, bet gatavojamies. Lai jau šajā laikā pārvarētu nogurumu kurs ir iesēdies mūsos no garās ziemas atliek tikai sākt kaut ko darīt. jau pavasarī var nodoties pirmajiem āra priekiem nesatraucoties par lielo sniegu un salu. Lai arī vēl nav vasara, varam doties pie dabas, varam rīkot piknikus, varam ceļot.

Lai arī pavasarī mums vēl īsti negribas neko darīt, mēs to varam pārvarēt, savā ziņā, atliek tikai paskatīties laukā pa logu un smelties iedvesmu no dabas. Redzot kā dzied putniņi, kā plaukst koku lapas, kā pasaule atkal kļūst zaļa, varam smelties spēku arī pašiem sākt jauno sezonu ar sparu.

Pavasarī arī ir daudz ko darīt. Šajā laikā tiek rīkotas dažādas talkas un visi ir dzirdējuši par lielo, pavasara tīrīšanu kura jāveic mājās. Pa ilgajiem ziemas mēnešiem mēs visi esam iekrājuši lieko un nu ir laiks no tā atbrīvoties.

Daudziem pavasaris saistās ar aktīvu sportošanu, tas ir tāpēc ka tuvojas vasara un mēs visi vēlamies izskatīties labi kad dodamies pie jūras. Šis ir izcils motivators, lai sāktu kustēties un rīkoties. Pavasarī varam sākt skriet no rītiem, daudzi to nedara ziemā, jo ir auksts, slapjš un tamlīdzīgi, bet pavasarī, protams vēl ir slapjš, bet gaiss ir tik spirgts un dzidrs ka tas atsver slapjās kājas. Uzliksim sev mērķi – nodzīt pa ziemu uzkrāto vēderiņu. Tad mums nebūs nekādu šķēršļu, lai pavasara nogurumu pārvērstu vien atmiņās.

Leave a Reply

Required fields are marked *.