TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Kādu aizdevuma veidu izvēlēties?

| 0 comments

Ātrie kredītiJa Jums ir nepieciešams aizdevums, tad ir svarīgi izvēlēties pareizo aizdevuma veidu. Kāds būtu piemērotākais aizdevuma veids, protams, ir atkarīgs no Jūsu vajadzībām. Ja par piemēru Jums ir nepieciešama nauda ātri un summa nav pārāk liela, tad vispopulārākais aizdevums ir ātrais kredīts. Tiesa gan ar ātrajiem kredītiem nav tik vienkārši, jo nauda būs jāatdod jau mēneša laikā. Tāpēc bez konkrēta plāna kā atmaksāt šo naudas summu, nebūtu ieteicams aizņemties naudu no ātrajiem kredītiem. Protams vienmēr pastāv iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, taču šis pakalpojums ir maksas un diez vai Jūsu plānos ir katru mēnesi maksāt samērā palielu summu par to, lai pagarinātu aizdevuma atmaksas termiņu.

Ātro kredītu pluss ir tas, ka kredītu iespējams nokārtot, neizejot no mājas, bez galvotāja un bez ķīlas. Aizdevumu var saņemt 15 minūšu laikā vai pat ātrāk. Pozitīvi ir tas, ka aizņemoties pirmo reizi, aizdevumam netiks piemēroti procenti, kas nozīmē to, ka būs jāatdod tikpat, cik aizņēmāties. Ko darīt, ja nepieciešamā naudas summa ir lielāka, nekā to spēj piedāvāt ātrie kredīti? Tad ir ieteicams izvēlēties patēriņa kredīta aizdevuma viedu.

Patēriņa kredītu var atmaksāt pa daļām, tādējādi padarot naudas atmaksāšanu par krietni vien vieglāku procesu. Patēriņa kredīta plusi ir tādi, ka aizdevuma procentu likme būs krietni vien zemāka nekā ātrā kredīta procentu likme. tomēr kredīta saņemšana nenotiek tik ātri kā ātro kredītu. Patēriņa kredītu iespējams nokārtot un saņemt nedēļas laikā. Atsevišķos gadījumos ātrāk vai vēlāk, kas atkarīgs jo Jūsu ienākumiem un kredīta iestādes, kurā izvēlēsieties saņemt patēriņa kredītu.

Leave a Reply

Required fields are marked *.