TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Kas palīdzēs ietaupīt iepērkoties

| 0 comments

Finanses

Ir viegli pārtērēties, dodoties uz pārtikas veikalu. Tā, iespējams, ir vieta, kur mēs visvairāk veicam impulsīvus pirkumus. Tāpēc mēs parasti pērkam lietas, kas mums nav nepieciešamas un iztērējam pārāk daudz. Ja Jums ir nepieciešama palīdzība tēriņu samazināšanā, šeit ir dažas lietas, kas palīdzēs Jums ietaupīt, dodoties uz pārtikas veikalu.

Izveidojiet sarakstu, lai neiepirktos lieki

Lielākajai daļai cilvēku ir dažas lietas, ko viņi ēd regulāri. Tātad izveidot pamata ēdienkarti ir diezgan vienkārši. Jūs zināt, ka Jūs ēdīsiet vakariņas 7 reizes šonedēļ. Tātad pierakstiet 7 ēdienus, ko Jūs gatavosiet vakariņās. Padomājiet par to, kas Jums ir nepieciešams, lai pagatavotu šīs lietas. Izveidojiet sarakstu. Meklējiet Jūsu pieliekamajā un ledusskapī, lai redzētu, kas Jums jau ir. Saraksts palīdzēs pārliecināties, ka Jūs iegādāsieties visu vienā reizē. Statistika liecina, ka Jūs iztērējat vairāk, jo vairāk braucienu Jūs veicat uz veikalu. Kad Jūs dodaties uz veikalu, lai iegādātos vienu preci, Jūs iegādājaties daudz vairāk. Plānojiet doties uz pārtikas veikalu divas līdz trīs reizes mēnesī. Dažreiz Jums būs nepieciešams iepirkties starp braucieniem uz pārtikas preču veikaliem. Ja Jums ir problēmas ar impulsa pirkumiem, varbūt mēģiniet iegādāties pienu un maizi mazākā veikalā, kur būs mazāks kārdinājums.

Vai Jums vajadzētu iegādāties jau gatavus pārtikas produktus

Parasti ir labāk gatavot no nulles, ja Jums ir liela ģimene. Kad es gatavoju manai ģimenei, parasti ir lētāk neizmantot jau gatavus pārtikas produktus. Lielu katlu sautējuma ir ļoti lēti pagatavot, bet iegādāties to jau gatavu var būt dārgi. Tomēr, ja izvēle ir starp došanos uz ēdnīcu vai gatavu ēdienu iegādi veikalā, tad došanās uz veikalu noteikti būs izdevīgāka.

Apvienojiet iepirkšanās braucienus

Kad vien iespējams, ir labāk apvienot visus Jūsu iepirkšanās braucienus vienā dienā. Tas ir lielisks veids, lai pārliecinātos, ka Jūs netērēsiet papildus laiku konkrētajā veikalā, nevajadzīgi staigājot apkārt. Papildus tam, iepirkšanās braucienu apvienošana ietaupīs arī degvielu ilgtermiņā, kas vienmēr ir laba lieta, gan Jūsu budžetam, gan videi.

Plānojiet iepirkšanos uz priekšu

Pārtika ir apstrīdami viens no lielākajiem izdevumiem jebkurā ģimenes budžetā. Tā ir kategorija, ko nevar izlaist un ar pieaugošajām pārtikas, tas var radīt lielus tēriņus jebkurā finanšu plānā. Kaut gan nav reāla veida, kā apiet šo vajadzību, ir veidi, kā samazināt izdevumus. Ēdienreižu plānošana nedēļu iepriekš var palīdzēt Jums veikt lielāko daļu jūsu pirkumiem; vienkārši plānojiet maltītes, kas izmanto tās pašas primārās sastāvdaļas.

Leave a Reply

Required fields are marked *.