TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Kur meklēt lētāko kredītu

| 0 comments

Tiem, kuri meklē lētāko ātro kredītu, diemžēl nāksies vilties, jo ātrie kredīti internetā pa lielam visi ir vienādi. Atšķirība ir pavisam neliela. Lētākais ātrais kredīts ir tas, kura summa ir pēc iespējas mazāka. Pretējā gadījumā Jūsu aizdevums nebūs nemaz tik lēts.

Aizdevēji

Ātro kredītu aizdevumu procentu likme svārstās no 6.7 – 8.8 procentiem, kas ir krietni vien vairāk par jebkuru bankas aizdevumu vai patēriņa kredītu. Tajā pašā laikā cilvēki daudz biežāk izvēlās aizņemties ātros kredītus, tikai tāpēc, ka tie ir viegli pieejami, neprasa galvotāju, nav nepieciešama ķīla un lieli oficiāli ienākumi. Tātad vieglā pieejamība ir galvenais iemesls, kāpēc cilvēki vispār izvēlās aizņemties ātros kredītus. Kas padara ātros kredītus tik vilinošus? Tas, ka aizņemoties pirmo reizi, tas būs vislētākais aizdevums Jūsu dzīvē, tāpēc, ka ātrie kredīti nepiemēro aizdevuma procentus tiem, kas aizņemas pirmo reizi.

Tikai naudas summa, kuru varēsi aizņemties nepārsniegs 300 eiro un būs jāatgriež mēneša laikā, taču ja tas ir tieši tas, kas Jums ir nepieciešams, tad ātrais kredīts ir vislabākais un lētākais variants Jums. Ko darīt, ja esi aizņēmies jau iepriekš, un vairs nesaņem tādu piedāvājumu aizņemties bez procentiem? Viens variants ir aizņemties atkārtoti un šajā gadījumā Tava ātrā kredīta kompānija piedāvās vel lielāku aizdevumu, tomēr šoreiz jau ar vidēji 7.5 %, kuri būs jāatmaksā kopā ar visu aizdevuma summu. Otrs variants ir krietni vien izdevīgāks, jo sniegs Jums iespēju saņemt aizdevumu bezmaksas atkal. Pavisam vienkārši izvēlieties aizņemties kādā citā ātro kredītu iestādē, kurā vēl neesat aizņēmies naudu. Tikai vispirms der iepazīties ar šīs kompānijas noteikumiem, jo pastāv ātrie kredīti, kuri joprojām nepiedāvā saņemt pirmo aizdevumu bez procentiem.

Leave a Reply

Required fields are marked *.