TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Mūsdienīga atbilde neplānotās situācijās

| 0 comments

NaudaVai esi kādreiz nonācis situācijā, kad radušies neplānoti izdevumi, bet naudas maks ir tukšs un arī ar bankas kontā pieejamiem naudas līdzekļiem nepietiek? Iespējams, Tu ķēries pie saviem iekrājumiem, lūdzi palīdzību draugiem vai radiem, vai varbūt izmantoji interneta aizdevumu sniegtās iespējas?!

Ātrie kredīti, ko ērti noformēt internetā, ir bezskaidras naudas aizdevums. Tam pieteikties var, izmantojot datoru ar interneta pieslēgumu. Nereti aizdevēji piedāvā arī SMS kredītu jeb aizdevuma noformēšanu ar SMS starpniecību.

Ātrais kredīts internetā, kas tiek dēvēts arī par interneta jeb online aizdevumu, paredzēts negaidītu un neatliekamu situāciju risināšanai.

Pieejamās summas un atmaksas termiņi

Ātrie aizdevumi mēdz būt dažādās summās – no dažiem līdz pat vairākiem tūkstošiem. Pieejamās aizdevuma summas atkarīgas no:

  • Aizdevēja nosacījumiem;
  • Kredītņēmēja kredītvēstures un maksātspējas

Jāņem arī vērā, ka, aizņemoties pirmo reizi, maksimālā aizdevuma summa parasti ir mazāka, bet, sākot ar otro kredīta noformēšanas reizi, saņemsi lielāku kredītu.

Ātrais kredīts internetā visbiežāk tiek izsniegts uz 30 dienām, vajadzības gadījumā atmaksas termiņš par attiecīgu samaksu var tikt pagarināts. Citādi tas ir ar ilgtermiņa aizdevumiem – to atmaksas termiņi ir garāki. Lai uzzinātu precīzāku informāciju par termiņiem un aizdevuma atmaksas kārtību, ieskaties aizdevēju piedāvājumos.

Ātrie aizdevumi – ērti un ātri risinājumi

Kredīta noformēšana ir mūsdienu prasībām atbilstoša – nav pat jāiziet no mājas. Tas nenoliedzami ir būtisks laika ietaupījums. Sevišķi būtiski tas ir, ja aizdevums vajadzīgs steidzami.

Ātra ir arī pieteikuma izskatīšana un kredīta piešķiršana. Pozitīva lēmuma gadījumā, aizdevuma summu saņemsi savā bankas kontā ne vēlāk kā 20 minūšu laikā no kredīta apstiprinājuma brīža.

Būtiski, ka aizdevumu var izmantot visdažādākajiem mērķiem- par tiem kredītdevējam nav jādod nekādas atskaites. Tomēr vērts paturēt prātā, ka ātrais kredīts internetā nav paredzēts ilgtermiņa finanšu problēmu risināšanai.

Izskatot pieteikumu, aizdevējs ņem vērā kredītņēmēja:

  • Kredītvēsturi. Lai veiksmīgi saņemtu aizdevumu, nedrīkst būt nenokārtotas parādsaistības vai kavēti kredītmaksājumi;
  • Ienākumu līmeni. Aizdevējs pārliecināsies vai ienākumi ir atbilstoši aizdevuma atmaksai;
  • Vecumu. Visbiežāk ātrie kredīti tiek izsniegti personām, kas sasniegušas vismaz 20 gadu vecumu.

Katrs aizdevējs kredīta izsniegšanas kritērijus nosaka individuāli, tomēr dažas vadlīnijas vairumam aizdevēju ir līdzīgas:

  • Ātrie aizdevumi tiek izsniegti Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem;
  • Pastāv vecuma ierobežojums, kā ietvaros var aizņemties;
  • Kredīta izsniegšanā svarīga gan kredītvēsture, gan maksātspēja;
  • Kredīta saņemšanai jābūt kontam kādā no Latvijā strādājošām bankām, turklāt tajā jābūt līdzekļiem vismaz viena eiro centa apmērā, kas vajadzīgs, lai segtu reģistrācijas maksu.

Ātrie kredīti ir mūsdienīga un ērta iespēja, taču der atcerēties, ka tā ir arī atbildība, tādēļ kredītu noformē tikai tad, ja zini, ka spēsi to atmaksāt laikā. Pretējā gadījumā centieni ar ātro kredītu palīdzību var izrādīties neveiksmīgi.

Leave a Reply

Required fields are marked *.