TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Opencredit.lv pirmais kredīts bez procentu maksas

| 0 comments

Latvijā viens no populārākajiem aizdevējiem Opencredit, turpmāk saviem esošajiem un jaunajiem klientiem izsniegs aizdevumus jaunajā un izlabotajā kreditēšanas platformā „Moneza”.

Monenza

Moneza ir aizdevēja Opencredit jaunā kreditēšanas platforma, kurā iespējams aizņemties lielākas naudas summas, izvēlēties plašāku atmaksas termiņa diapazonu, kā arī noformēt kredītu līdz pat 50% lētāk, nekā tas bija līdz šim.

Lai gan aizdevējs mainījis savu piedāvājumu klāstu un pilnveidojis sniegtos pakalpojumus, vēl aizvien Opencredit.lv pirmais kredīts ir pieejams bez procentu un komisijas maksas, turklāt tā noteikumi ir kļuvuši vel izdevīgāki un pievilcīgāki.

Open credit pirmo kredītu bez procentu maksas, jaunajā kreditēšanas platformā Moneza iespējams saņemt 50 līdz 3000 EUR apmērā. Noformētais kredīts būs jāatgriež 61 dienas laikā, veicot dalītos maksājumus, tādējādi neiecērtot lielu robu konkrētā mēneša budžetā un sniedzot pietiekami ilgu laiku finansiālās situācijas nostabilizēšanai.

Aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas un galvotāja, tāpēc tā saņemšana prasa vien 15 minūtes. Noformējot pirmo kredītu, jaunajiem klientiem jāveic reģistrācija un jāizpilda pieteikuma anketa, kurā nepieciešams norādīt:

  • Personas kodu,
  • pašreizējo nodarbinātības statusu,
  • ikmēneša ienākumus (kā ienākumi tiek uzskatīti arī pabalsti, pensija un citi naudas ienākumi)
  • Ikmēneša maksājumus par citām kredītsaistībām, ja tādas eksistē
  • Tālruņa numuru un e-pasta adresi,

Piesakoties aizdevumam, jānorāda arī vēlamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš, kā arī jāapstiprina sava identitāte, no sava bankas konta, aizdevējam pārskaitot 0,01 centu.

Parasti reģistrācijas veikšana un pieteikuma anketas aizpildīšanas neprasa vairāk par 5 līdz 10 minūtēm, turklāt aizdevējs jūsu pieteikumu sāk izskatīt uzreiz pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas, tāpēc varat būt drošs, ka aizdevuma saņemšana neprasīs daudz laika un naudu varēsiet saņemt tieši tad, kad tā būs nepieciešama.

Kreditēšanas platformā Moneza.lv aizdevējs Open credit aizdevējs izsniedz aizdevumus tiem klientiem, kas atbilsts sekojošiem noteikumiem:

  • Ir Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji vecuma robežās no 20 līdz 70 gadiem,
  • Ir sasniedzami,rakstot ziņu uz konkrētu mobilā tālruņa numuru un e-pasta adresi,
  • Ir izveidojuši bankas kontu kādā no Latvijā reģistrētām bankām,
  • Saņem ienākumus, kas ļautu atgriezt vēlamo aizdevuma summu izvēlētajā atmaksas termiņā, neradot smagu finansiālu slogu.

Monenza

Open credit ir Latvijas Alternatīvo Finanšu Pakalpojumu Asociācijas biedrs, kā arī Patērētāju tiesību centra licencēts aizdevējs, līdz ar to, tā sniegtie pakalpojumi ir droši un to kvalitāte tiek nemitīgi kontrolēta. Izstrādājot šo jauno finanšu pakalpojumu piedāvājumu, gan jaunajiem, gan jau esošajiem klientiem tiek sniegta iespēja aizņemties daudz izdevīgāk un atbildīgāk. Pateicoties pagarinātajiem aizdevuma atmaksa termiņiem un samazinātajām procentu likmēm, ikvienam aizdevuma saņēmējam tiek sniegta iespēja atgriezt aizdevumu pakāpeniski un pildīt kredītsaistības bez lieka stresa.

Leave a Reply

Required fields are marked *.