TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Pieci Iemesli, kādēļ tiek atteikta kredīta piešķiršana

| 0 comments

Lai arī ātrie kredīti ir vienkārša un ērta aizņemšanās iespēja, turklāt pieejama vien dažu minūšu laikā, bez ķīlas un galvojuma, tomēr ne vienmēr tas nozīmē, ka ātrais kredīts tiešām tiks piešķirts. Ikviens aizdevuma pieteikums tiek izskatīts individuāli, tādēļ mēdz būt situācijas, kad tas netiek apstiprināts. Tam var būt vairāki iemesli.

Nauda piedziņa

Slikta kredītvēsture

Ja kādreiz esi pārkāpis kādas kredītsaistības, rēķinies, ka esi ierindots parādnieku sarakstā. Aizdevējiem ir gan sava parādnieku datu bāze, kurā minētas personas, kas nav atmaksājušas parādu, gan arī iespēja piekļūt parādnieku reģistra datubāze, kas atspoguļo informāciju par tiem, kas parādā citam aizdevējam.

Pārāk mazi vai neregulāri ienākumi

Ir aizdevēji, kas kredītu piešķir arī bez darba vietas, taču liela daļa kredītdevēju ņem vērā, kādas ir kredītņēmēja darba attiecības. Tātad, lai būtu pieejami ātrie kredīti, kredītņēmējam jābūt regulāriem ienākumiem. Turklāt aizdevējs izvērtē arī ienākumu līmeni, lai pārliecinātos, ka tie ir pietiekami, lai spētu atmaksāt aizdevumu. Tātad, ja Tev nav oficiālu ienākumu vai arī tie ir salīdzinoši mazi, rēķinies, ka ātrais kredīts internetā var tikt atteikts.

Pārāk lielas kredītsaistības citur

Ātrie kredīti var netikt izsniegti, ja Tev ir lielas kredītsaistības pie citiem kredītdevējiem. Piemēram, ja Tev ir mājokļa kredīts un vairāki ātrie aizdevumi pie citiem kredītdevējiem.

Neatbilstība vecuma ierobežojumam

Izvērtējot kredīta pieteikumu, tiek ņemts vērā arī kredītņēmēja vecums. Visbiežāk ātrais kredīts internetā tiek izsniegts Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Tātad, ja neatbilsti aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam, ātrais kredīts internetā var netikt piešķirts.

Divi ātrie kredīti vienlaicīgi

Nereti cilvēki mēģina noformēt jaunu aizdevumu, kaut iepriekšējais vēl nav atmaksāts. Taču jāņem vērā, ka pie viena aizdevēja var būt noformēts tikai viens ātrais kredīts internetā. Un tikai tad, ja iepriekšējais ātrais aizdevums ir atmaksāts, vari saņemt jaunu.

Ko darīt, lai aizdevums tiktu piešķirts? Ja esi izvērtējis aizdevuma nepieciešamību un sapratis, ka vēlies to noformēt, pārliecinies, ka:

  • Esi nokārtojis visas iepriekšējās kredītsaistības un Tev nav negatīva kredītvēsture;
  • Tavs ienākumu līmenis ir pietiekams, lai spētu atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā;
  • Tu atbilsti izvēlētā aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam;
  • Tev pie konkrētā aizdevēja nav noformēts kāds aizdevums, kas vēl nav atmaksāts.

Ja atbilsti visiem šiem kritērijiem, vari pieteikties aizdevumam. To vari izdarīt jebkurā diennakts laikā, reģistrējoties aizdevēja mājaslapā un nosūtot pieteikumu. Jāatceras, ka pieteikuma izskatīšana un kredīta piešķiršana notiks aizdevēja darba laikā, taču labā ziņa ir tāda, ka liela daļa aizdevēju strādā ari nedēļas nogalēs un svētku dienās.

Ātrie aizdevumi – ērti un ātri risinājumi, ja vien atbildīsi visām prasībām. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

Papildus info, kāpēc var atteikt ātro kredītu: 1, 2 un internetā.

Leave a Reply

Required fields are marked *.