TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Preces, ko nevajadzētu iegādāties lietotas

| 0 comments

FinansesPērkot lietotu automašīnu, vienmēr ir jārēķinās ar kādu problēmu, kuru nebūs iespējams konstatēt, to pērkot uzreiz. Tieši tāpēc, kad runa iet par lietotu automašīnu pirkšanu, ir nepieciešams līdzi ņemt kādu, kas kaut ko saprot no automašīnām, lai maksimāli samazinātu risku iegādāties automašīnu, kas ir neatbilstoša savai cenai. Ieteicams ir nepirkt lietotu automašīnu par visu savu naudu, jo var gadīties, ka steidzami kaut kas būs jāremontē. Tieši tāpēc prātīgi ir atstāt rezervi 100 vai 200 eiro šīs automašīnas remontam.

Tās ir galvenās preces, ko nevajadzētu iegādāties lietotas. Protams ir dažādas preces, kuras ir jāiegādājas uzmanīgi un kārtīgi jāpārdomā, kad runa iet par lietotu preču iegādi, kas varētu kalpot īsu brīdi vai prasīt turpmākus ieguldījumus. Vairums patērētāji tomēr izvēlās pirkt jaunas preces, kurām vienmēr ir vismaz 2 gadu garantija un mazs risks, ka šī prece varētu būt nekvalitatīva. Tas ir tāpēc, ka šīs kompānijas, kuras pārdod jaunus produktus, domā par savu reklāmu. Lai uzturētu pozitīvu klientu attieksmi un saglabātu labus pārdošanas rādītājus, šīs firmas izgatavo pēc iespējas kvalitatīvākus produktus. Negatīvā reklāma no mutes mutē izplatās ļoti ātri, taču pozitīva reklāma izplatās krietni vien lēnāk un tas nenāk par labu kompānijas prestižam.

No lietotiem apģērbiem nebūtu ieteicams iegādāties sieviešu plānās zeķes, jo tās visdrīzāk, ir nolietotas un ar caurumiem. Šādi sīkumi daudz nemaksā veikalos, tieši tāpēc tos nevajadzētu pirkt lietotus.

Pēdējais ko noteikti nevajadzētu iegādāties lietotu, būtu veļas pulveri, zobu pastas vai veļas mīkstinātāji. Protams, lietotas ziepes pirkt var, ja pircējam nav nekas pretī pret to, ka kāds cits tās jau ir lietojis. Tomēr ja runa iet par veļas pulveri un mīkstinātāju, tad tie varētu būt ar novecojušu termiņu, kas visticamāk ticis pārlīmēts, lai šo preci varētu turpināt tirgot. Pērkot lietotu veļas pulveri, jūs riskējat ar iespēju sabojāt savas drēbes, kas beigās var izmaksāt vēl vairāk. Protams, ja drēbes, kuras vēlaties mazgāt, nav īpaši dārgas, tad vienmēr var riskēt un pirkt lietotu veļas pulveri un mīkstinātāju, taču šādi taupīt naudu nav ieteicams.

Leave a Reply

Required fields are marked *.