TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Vai aizdevuma noformēšana ir maksas?

| 0 comments

Kredīti ātrieAizņemoties kredītu ļoti reti mēs domājam par to, ka arī paša kredīta noformēšana var būt maksas pakalpojums. Daļēji tas ir tāpēc, ka aizdevēji šo samaksu pieskaita kopējai, atmaksājamajai, summai. Šādā veidā mēs varam pat palaist garām šo summu kura parasti nav īpaši liela.

Ne visi aizdevēji šādas samaksas iekasē. Liela daļa aizdevēju aizdevuma noformēšanu veic bez papildus samaksas. Piemēram, ātrie kredīti neprasa samaksu par aizdevuma noformēšanu. Šī aizdevuma saņemšanai jums var nākties samaksāt tikai vienu eiro centu kas ir paredzēts jūsu bankas konta apstiprināšanai. Šis pat nav kā maksājums aizdevējam, tas ir gluži vienkārši veids kādā jūs apstiprināt savu kontu un piekrītat aizdevēja līguma noteikumiem.

Parasti, mazāka apjoma aizdevumi nekur nesaskaras ar maksu par aizdevuma noformēšanu, šādas izmaksas parādās pie lielāku aizdevumu ņemšanas. Ne vienmēr ir gan ir tieši tā, šo praksi var piekopt arī tikai atsevišķi aizdevēji kuri jebkuram aizdevumam piemēro noformēšanas cenu. Aizņemoties lielāku aizdevumu uz ilgāku laiku vai kādu specifisku kredītu, šādas izmaksas ir nedaudz saprotamākas. Šādā aizdevuma noformēšanā patiešām var būt kādi papildus pūliņi no aizdevēja puses, tomēr irt jautājums par to, kāpēc citviet šādas samaksas nav?

Lai arī šīs izmaksas var būt nepatīkamas, tās parasti nav īpaši lielas. Lielākā daļa aizdevēju piemēro aizdevuma noformēšanas izmaksas ne vairāk kā 20 eiro. Šis ir aptuvens skaitlis ar kādu varētu sastapties. Daudzi aizdevēji arī šo samaksu koriģē balstoties uz aizdevuma apjomu. Arī tas, vai šis ir parasts aizdevums vai, piemēram, kredītlīnija var nozīmēt papildus izmaksas. Šīs izmaksas var parādīties kā aizdevuma noformēšanas cena vai kā konta uzturēšanas izmaksas.

Leave a Reply

Required fields are marked *.