TPjo.lv

Pa nopietno – budžets, nauda, pensijas, investīcijas un pārējais.

Vai palīdzēt ar naudu savam draugam?

| 0 comments

Nauda, maks

Ikvienam no mums ir dažādi draugi ar kuriem uzturam kontaktu, sazvanāmies un satiekamies, lai kopā pavadītu brīvo laiku. Ļoti bieži bez draugu atbalsta un palīdzības ir ļoti grūti izdzīvot mūsdienu saspringtajā darba ritmā un grafikā. Bet cik tālu sliecas draudzība, un kas ir tās lietas, kur būtu ieteicams apstāties, jeb ko nevajadzētu jaukt ar draugiem un draudzību?

SMS kredīts

Jāuzsver, ka draudzību nekad nevajadzētu jaukt ar naudu un biznesu, jo visbiežāk nauda izjauc senas draudzības. Tomēr ir brīži, kad nekas cits neatliek un ir jālūdz draugu finansiālais atbalsts. Šoreiz apskatīsim jautājumu, vai vajadzētu saviem draugiem aizdot nepieciešamos līdzekļus vai arī aizņemties naudu no tiem?

Finanses

Parāds nav brālis un arī draudzība var tikt sabojāta, ja netiek atdota nauda, kā sākumā bija norunāts. Nereti pat visstiprākās draudzības tiek sabojātas dēļ naudas. Esi prātīgs un ja vēlies aizņemties vai aizdot naudu draugiem – noteikti pirms darījuma rūpīgi aprunājaties un veic darījumu tikai tad, ja esi pilnībā pārliecināts par savu maksātspēju un finansēm, kā arī uzticies savam draugam pilnībā.

Leave a Reply

Required fields are marked *.